Visual merchandising

Tworzymy kompleksowe strategie ekspozycyjne.

Nasza firma przygotuje dla Państwa kompleksową strategię w zakresie ekspozycji, której konsekwencją będą zmiany, przynoszące również wzrost sprzedaży. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jaki wpływ na klienta ma visual merchandising, dlatego właśnie, przygotowane przez nas strategie cechują się tak dużą skutecznością. Zajmujemy się strategiami krótkoterminowymi, jak również długoterminowymi, gdzie nasi specjaliści wspierają budowanie kompleksowego wizerunku marki w konkretnych punktach sprzedaży oraz przygotowują jednolite standardy ekspozycji.

audyt VM

Określamy słabe i mocne strony ekspozycji w sklepie i na witrynie.

Pokaż nam swoją witrynę lub ekspozycję w Twoim sklepie, a my powiemy Ci, co jest ich mocną stroną, a co należy zmienić! Przedstawimy Ci, indywidualnie przygotowany raport, który będzie zawierał dokładną i specjalistyczną analizę Twojej ekspozycji. Dzięki naszym podpowiedziom, aranżacja przestrzeni Twojego sklepu, stanie się dla Ciebie dodatkowym, tzw. „cichym sprzedawcą”.

zapytaj eksperta

Masz ograniczony budżet, ale zależy Ci by poprawić ekspozycję? Chciałbyś skorzystać z naszych porad bez wychodzenia z domu?

Dzięki innowacyjnemu podejściu do obsługi klienta, uruchomiliśmy usługę „zapytaj eksperta”. Dzięki temu, bez wychodzenia z domu, można skonsultować swoją ekspozycję ze specjalistą. Wystarczy przesłać do nas zdjęcia punktu sprzedaży i w kilku słowach opisać problem, jaki go dotyczy. Nie tylko odpowiemy na wszystkie pytania, ale również chętnie zaproponujemy zmiany, które będą pierwszym krokiem do sukcesu w sprzedaży.