rojektowanieQSQ

Projektowanie wystaw

Atrakcyjnie wyeksponowana oferta sklepu zapewnia pozytywny odbiór marki w oczach klienta. Dlatego tak ważna jest profesjonalna i przemyślana wystawa, która jest w końcu etykietą produktów danej firmy. Skorzystanie z usług naszej firmy zapewnia pełne zadowolenie oraz oczekiwaną reakcję w postaci większej liczby osób odwiedzających sklep.
Oferujemy projektowanie wystaw jakie znajdą się na witrynie sklepu. Każda aranżacja jest dopasowana do oczekiwań potencjalnej grupy odbiorców. Nasze ekspozycje zawsze posiadają estetyczny wygląd i oryginalne elementy przykuwające uwagę. Staramy się, aby aranżacja odpowiednio podkreślała każdy z produktów składających się na całość wystawy. Dzięki instrukcjom jakie zawieramy w projekcie, instalacja może być wykonana w sposób samodzielny, co znacznie ogranicza koszty związane z wdrożeniem projektu w rzeczywistość.
Przykłady zrealizowanych projektów oraz przyznane nam referencje znajdą Państwo w portfolio. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

schematy_sciany

planogramy

Przygotowujemy projekty ekspozycji. Opracowujemy podręczniki standardów ekspozycyjnych, dzięki którym sprawnie wprowadzisz spójne zasady ekspozycji dla całej sieci i będziesz w stanie realizować bieżące ekspozycje we własnym zakresie.

projektowaniePOSrenia

materiały POS

Projektujemy plakaty, zawieszki, cenówki i inne materiały reklamowe niezbędne w komunikacji w miejscu sprzedaży.