Joanna Turlejska

Pomysłodawca i właściciel marki strefa VM.

Absolwentka wydziału Tkaniny i Ubioru łódzkiej ASP. Dyplomowany trener - Ukończyła szkołę trenerów entrepreno (www.entrepreno.pl).

Od ponad 10 lat pracuje w dziedzinie Visual Merchandisingu. Pomaga markom budować spójne strategie ekspozycyjne i wdrażać je w życie. Jej atutem jest umiejętność aranżacji wystaw, której uczyła się w Madrycie pod okiem specjalistów z Zary. Posiada doświadczenie w zarządzaniu działami VM - stworzyła i zarządzała działem VM marki Vero Moda w Polsce.

Od 2008 roku prowadzi działalność szkoleniową jako akademia VM. Jest trenerem i autorem wielu programów szkoleniowych nt. sztuki ekspozycji produktu, stylizacji manekinów, projektowania wystaw. Specjalizuje się w szkoleniach dla projektantów i specjalistów VM w branży odzieżowej.

doświadczenie

Strefa VM to marka, za którą stoi ponad 10 lat doświadczenia w branży retail w obszarze marketingu wizualnego.

Jako specjaliści z dziedziny projektowania wystaw i ekspozycji, managerowie VM, dekoratorzy i trenerzy pracowaliśmy zarówno dla marek polskich (m.in. Quiosque, Recman, Endo, Syrena) jak i zagranicznych (m.in. Zara, Camaieu, Springfield, Vero Moda). Współpracujemy z dużymi korporacjami jak i z małymi firmami rodzinnymi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi referencjami!

zespół

Nasz zespół to ludzie, których mieliśmy szczęście spotkać w pracy przy różnych projektach związanych z ekspozycją produktu. To doświadczeni specjaliści (visual merchandiserzy, projektanci, trenerzy), którzy współpracują ze strefą VM i są do Państwa dyspozycji oferując swoją wiedzę, zaangażowanie i kreatywność.